Zadzwoń

BLOOMEA - przebarwienia , blizny + poprawa kondycji skóry

Zabieg Bloomea z wykorzystaniem światła LED składa się z trzech etapów.

  1. Makroeksfoliacja – złuszczanie naskórka za pomocą jednej z trzech głowic dobranej do rodzaju cery.
  2. Mikrowibracja – pozwala na wprowadzenie w głąb skóry składników aktywnych i stymulowanie powstania nowych włókien kolagenowych.
  3. Luminoterapia – przeprowadzana razem z mikrowibracją zwiększa przepływ aktywnych składników i poprawia kondycję skóry.
LED to dioda emitująca światło z diodami luminescencyjnymi, które wytwarzają światło monochromatyczne. Są stosowane w leczeniu trądziku i fotoodmładzania. Zabieg z wykorzystaniem tej technologii jest całkowicie bezbolesny, szybki i bezpieczny. Kolor światła należy dostosować do rodzaju cery i jej problemów.

Przy zastosowaniu odpowiednich preparatów, koloru światła , mocy oraz czasu działania na daną powierzchnie , możemy regulować głębokość wchodzenia w zewnętrzną powierzchnię naskórka . Daje to doskonałe efekty , przy leczeniu , blizn ,  trądziku i wszelkiego rodzaju przebarwień . Kurację zależną od typu skóry, jej długość, zakres oraz sposób stosowania pielęgnacji domowej ustala Kosmetolog, co  wpływa to na efekty kuracji oraz daje spektakularne rezultaty.  Wymagana ilość powtórzeń to min  od 5 - do 6 zabiegów.

Możliwość łączenia kuracji z Maximusem lub GeneO daje jeszcze lepsze rezultaty , gdyż działamy na skórę wielowarstwowo .