Zadzwoń

To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy nie tylko na ujędrnieniu i poprawie jakości skóry, ale też podniesieniu tzw. chomików i uzupełnieniu ubytków związanych z zanikiem podskórnej tkanki tłuszczowej. Neauvia Stimulate & Lift to preparat na bazie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia, który odbudowuje młodość skóry – natychmiastowo i długofalowo.

Zabieg Stimulate & Lift przeznaczony jest dla osób po 30-40. roku życia, które obserwują u siebie opadające policzki, utratę młodzieńczego owalu, wiotkość i coraz mniejszą elastyczność skóry, cienie pod oczami czy widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Wszystkie te objawy są skutkiem zmniejszającej się wraz z wiekiem produkcji substancji budujących w skórze, takich jak: kwas hialuronowy, elastyna czy kolagen, oraz stopniowej utraty podskórnej tkanki tłuszczowej (efekty „chomiczków” pojawiają się na skutek zapadania się skroni i policzków) – proces ten zaczyna się już po 25. roku życia.

Pełen protokół Stimulate & Lift obejmuje 3 zabiegi:

  • W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.
  • Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.

Zapraszamy do skorzystania z Naszej Promocji.

 

Największym atutem lasera Vectus™ jest głowica chłodząca oraz ogromne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia komputerowo indywidualnie dobrane parametry zabiegu oraz eliminuje ryzyko poparzenia skóry.

PROMOCJA – Pakiet Nogi + Bikini + Pachy – 700 zł

PROMOCJA 4 Obszary + 1 GRATIS 

Zapraszamy do skorzystania z Naszej Promocji .