Zadzwoń

MANICURE >>

Nie jest tajemnicą, że dłonie to wizytówka człowieka. Dbamy o nie tak jak o garderobę, dlatego ozdobione paznokcie są nieodłącznym elementem każdej stylizacji.

Pracujemy na marce OPI, która  daje Ci do wyboru niezliczoną ilość odcieni. Marka OPI słynie z wysokiej jakości lakierów do paznokci, opartych na profesjonalnych formułach. Jej szeroka oferta obejmuje lakiery w rozmaitych kolorach, a także akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji. Dzięki tym produktom możesz kompleksowo zadbać o dłonie oraz wykorzystać swoją kreatywność podczas wykonywania zdobień.Możesz wybrać wykończenia matowe, perłowe, błyszczące lub brokatowe. Na co dzień lub do pracy postaw na kolory stonowane i eleganckie. W takich sytuacjach wybierz klasyczny manicure francuski lub delikatne odcienie nude o wysokim połysku.

Na weekendową imprezę lub uroczystość rodzinną warto wybrać mocniejsze kolory ze zdobieniami. Mała czarna będzie idealnie współgrać z czerwonym, brokatowym lakierem lub granatowym, ze srebrnymi wzorkami. Nie obawiaj się wyrazistych, neonowych odcieni. Są bardzo modne i pasują do wielu stylizacji i okazji, nie tylko na imprezy ale również wakacje.

 Nasza wysoce wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, perfekcyjnie zadba o wizerunek naszych Pań .

Zapraszamy !!