Zadzwoń

ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG - modelowanie sylwetki

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu Endermologii w Salonie Saska Beauty.

Redukcja cellulitu wymaga użycia nowoczesnych technologii. Nieestetyczna pomarańczowa skórka, która tworzy się na udach, brzuchu i pośladkach nie znika pod wpływem diety, ćwiczeń ani domowego masażu. Pomocna jednak w usuwaniu cellulitu jest Endermologia LPG, zabieg, który wykorzystuje intensywny masaż usuwający tłuszcz i zgrubienia. Technika ta jest nieinwazyjna, wykorzystuje mechaniczne oddziaływanie na komórki tłuszczowe w każdej warstwie skóry. Zabieg specjalnymi rolkami, wykorzystujący zjawisko próżni, przyspiesza usuwanie toksyn, nasila produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnia sylwetkę, modeluje ją i intensywnie wygładza skórę.

Nowy patent Endermologii Alliance LPG Medical umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

ENDERMOLOGIA  ALLIANCE ODDZIAŁUJE NA TWOJE CIAŁO W TRZECH WYMIARACH JEDNOCZEŚNIE:

  • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową
  • Wygładza cellulit
  • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Czas trwania zabiegu od 30 – 60 minut

WSKAZANIA  do ZABIEGU

  • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
  • Działanie antycellulitowe i wyszczuplające
  • Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
  • Odmładzanie
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów ,rozluźnianie napiętych mięśni, eliminacja toksyn z organizmu
  • Stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenia krwi i limfy

Endermologia LPG – Wskazania po zabiegu – dieta + woda 

Pamiętając o tym, że endermologia LPG jest bezinwazyjna, po zabiegu nie potrzeba żadnej rekonwalescencji. Warto jednak pić dużo wody, nawet 2,5 litra w ciągu dnia, by wspomóc organizm dodatkowo w usuwaniu toksyn. Warto unikać soli oraz jeść produkty jak najmniej przetworzone, o niskim indeksie glikemicznym. Taka dieta przyspiesza lipolizę komórek tłuszczonych. Warto też zmienić swój tryb życia, wprowadzając dawkę ruchu, chociażby w formie spacerów. Dzięki temu efekty zabiegu będą utrzymywać się dłużej, tłuszcz nie będzie znowu tworzył się pod skórą w postaci cellulitu, nie będzie też zbierała się woda w organizmie.

Endermologia Warszawa – Saska Kępa