Zadzwoń

HYDRA CLINIC - Ericson LAB- Nawilżenie i odbudowa skóry

Przebieg  zabiegu Hydra Clinic?

Kosmetolog rozpocznie od oczyszczenia skóry twarzy i szyi. Następnie wykona peeling, którego moc oraz właściwości są dostosowywane do indywidualnych problemów skórnych pacjenta. W dalszej kolejności na całą powierzchnię twarzy oraz szyi ruchami drenującymi jest nakładane serum Aqua Booster. Następnie stosuje się ampułkę z serum Aquafix MP30 i aplikuje się ją za pomocą relaksującego masażu. W kolejnym kroku na cały obszar poddany zabiegowi nakładana jest zawartość ampułki serum Nutri Force. Później nadchodzi czas na nałożenie cienkiej warstwy jednej z dwóch masek – dla cery odwodnionej lub młodej albo też dla skóry niedożywionej lub dojrzałej. Dopełnieniem wybranej maski jest kolejna, o działaniu silnie nawilżającym  i odżywczym, którą należy trzymać na twarzy około 20 minut.

Na koniec twarz i szyja jest oczyszczana wilgotną gąbką oraz tonikiem, a kosmetyczka wykonuje delikatny masaż wykorzystując w tym celu krem Aqua Vital.

Zabieg trwa około 75 minut. Aby cieszyć się satysfakcjonującymi rezultatami należy poddać się kuracji od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.